O nás

Úvod InfoO nás

Spoločnosť REKOO sa špecializuje na starostlivosť, údržbu, ošetrovanie, výživu a v neposlednom rade aj na zmenu vzhľadu Vašich obľúbených topánok, búnd, sedačiek, či inej koženej i nekoženej galantérie. To znamená, že pre Vás distribuujeme produkty, ktoré môžete používať na  kožu aj na syntetickú kožu, koženku, plátno a mnoho ďalších materiálov.
Dlho sme hľadali výrobcu či distribútora na prípravky na jednoduchú renováciu alebo údržbu materiálov dennej spotreby, zameraných predovšetkým na kožu, syntetickú kožu a príbuzné materiály. V prevažnej miere sa nám darilo získať len čiastočné a úzko špecializované produkty, ktoré komplikovali distribúciu a dostupnosť. Po rokoch skúšok a hľadaní sme našli výrobcu s kompletným zameraním nášho produktového portfólia. A to priamo s vyše 80 ročnou históriou výroby, bohatými skúsenosťami výroby prípravkov na kožu a syntetické materiály. A sme presvedčení, že aj špičkovou európskou kvalitou!
Prinášame Vám kvalitu produktov európskeho pôvodu, španielskej rodinnej spoločnosti TRG the One založenej v roku 1941 v Španielsku. Spoločnosť TRG the One sa môže pýšiť s viac ako 80 ročnou tradíciou vo výrobe produktov určených na ošetrovanie, starostlivosť, farbenie a údržbu prírodnej a tiež syntetickej kože.

Aj v dnešnej, ako v každej inej dobe, je nevyhnutné myslieť na životné prostredie. Našou snahou je podpora udržateľnosti a podpora možnosti opakovaného použitia už vyrobených predmetov, obuvi, oblečenia.

Veríme, že si z našich produktov vyberiete ten najvhodnejší pre vás a budete si tak môcť užívať spokojnosť s vašimi obľúbenými vecami.
K tomu ponúkame samozrejme aj poradenstvo a maximálny 24 hodinový servis pre expedíciu tovaru a výhodné podmienky pre našich obchodných partnerov. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, telefonicky alebo e-mailom.

 

Prajeme Vám veľa spokojnosti a kreativity s výrobkami TRG the One.

 

 

 

TRG the One produkty Rekoo

Copyright 2019 - 2024 © rekoo.sk